nejdříve v 11:15
zadejte adresu

KARIÉRA

Kurýr/ka na rozvoz pizzy s vlastním vozem

  • Poskytneme vám náš telefon s aplikací, žádné investice do vybavení.
  • Jezdíte vaším vlastním autem.
  • V době, kdy není vytížení na rozvozu, pomáháte uvnitř pizzerie.
Nabízíme
  • Směny dle vašich požadavků.
  • Spolupráci na DPP/IČO
  • Mzda 130 - 170 Kč/hod.
  • Příplatek za každou odvezenou objednávku.
  • Příjemný a mladý kolektiv
  • Pizza na směně zdarma
Požadujeme
  • ŘP sk. B
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nástup ihned bez zdlouhavého školení.

Pizzař/Pizzařka

Náplň práce

  • příprava pizzy, doplňovaní zboží, příprava surovin, přebíraní zboží od dodavatelů, úklid provozovny
  • V případě ambicí na manažera pobočky : plánování směn, objednávky surovin, trénink a rozvoj zaměstnanců, zodpovědnost za chod, čistotu a výsledky pobočky.

Požadujeme

  • spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť učit se novým věcem
Nabízíme
  • Práci v mladé, rychle rostoucí firmě
  • Práci na DPP s možností HPP při oboustranné spokojenosti (záleží jen na Vás, jak rychle Vám to půjde)
  • Po zaučení (opět záleží jen na Vás) (1-3 měsíce) 25 - 35 tisíc čistého + možnost bonusů dle Vaší výkonnosti a šikovnosti
  • Kariérní růst a manažerský trénink pro ambiciózní nadšence s možností vést vlastní pobočku ( mzda 40 - 50 tisíc čistého + bonusy) nebo si otevřít vlastní.
  • Férové jednání a přátelský kolektiv
  • Skvělou pizzu zdarma na každé směně
  • Plánování směn dle vlastních požadavků

Předchozí praxe není nutná, rádi vás vše naučíme.

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na lukas.vondracek@pizzacomeback.cz nebo volejte na tel.: 608 123 789.

Děkujeme a budeme se těšit ;-)

Vážení zákazníci, na pobočkách akceptujeme stravenkové karty od Sodexo, Benefit Plus, UP CZ a Edenred
Koupit dárkový voucher